Зміни до кошторису: як коригувати розрахунки

БУХГАЛТЕР МАЄ ЗНАТИ, для чого робити розрахунки до кошторису, яку форму застосовувати,- чому не можна завищувати розрахункові суми.

зміни до кошторису

Кошторис — основний документ, за яким працюють бюджетні установи. Протягом року нерідко виникає потреба внести зміни до кошторису та оформити довідку. Буває й так, що необхідно використати кошти лише у межах одного коду економічної класифікації видатків (КЕКВ).

Приміром, розрахунками до проєкту кошторису на 2020 рік, що складали у 2019 році, установа запланувала придбати столи за КЕКВ 2210 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар». Утім, ситуація змінилася і доцільність придбавати саме ці цінності відпала. Водночас виникла потреба придбати шафи для документів за цим самим КЕКВ. Фактично затверджена сума видатків за КЕКВ 2210 не змінилася, змінилися лише цінності, яких потребує установа: замість столів — шафи.

Отже, постає запитання, чи потрібно коригувати розрахунки до кошторису на 2020 рік.

ПЕРЕЙТИ до СТАТТІ ►►►

Зміни до кошторису.: як коригувати розрахунки
ІВАН ЛЕВАДСЬКИЙ,експерт з питань бухгалтерського обліку та оподаткування, Київ
Мінфін наказом від 27.10.2020 № 636 оновив інструкцію щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету. Хоч оновлена інструкція діятиме з 01.01.2021, про зміни дізнайтеся сьогодні, щоб правильно спланувати видатки на наступний рік.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49412

Платні послуги бюджетних установ

Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.
22133

Договір дарування – зразок

Благодійна допомога, пожертва, безоплатна передача основних засобів, безповоротна фінансова допомога - все це оформлюється через договір дарування. Про умови та оформлення договорів дарування, особливості дарування у бюджетних установах – у цьому огляді
17675

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді