Мінфін уніс зміни у КЕКВ: що необхідно знати
Мінфін на власному вебсайті оприлюднив проєкт змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України. Він визначає, що головні управління Казначейства відкривають рахунки за надходженнями на підставі інформації:
- структурних підрозділів відповідного Головного управління Казначейства;
- ДПС;
- інших органів, що контролюють справляння надходжень бюджету;
- відповідних місцевих фінансових органів.
Такі рахунки закриває Казначейство або його головні управління.
Окрім цього, у разі заміни хоча б одного з підписів або доповнення хоча б одним підписом оформлюються нові зразки підписів посадових осіб, яким надано право підпису на платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документах.
Джерело: проєкт наказу Мінфіну «Про затвердження Змін до Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України»
Бюджетний кодекс зазнав змін, які діятимуть з 2021 року. Але про них варто знати уже сьогодні.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Товарно-транспортна накладна – це підтвердження реальності господарської операції, що може знадобитися, наприклад при запиті податкової або при перевірці ревізорів. Тримайте експертний зразок.
Рентна плата за спеціальне використання води - cкільки становить, хто сплачує та як декларується цей податок, коли існує подвійна рента – у консультації.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
У статті розглянемо як списувати інші необоротні матеріальні активи і які форми актів та бланки застосовати при цьому.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.