Затверджено форми щомісячних звітів з гуманітарної допомоги №1 та №2 - перевірте актуальність своїх

Про наявність/розподіл гуманітарної допомоги звітуватимуть

Мінсоцполітики затвердило:

  • форму звіту № 1 «Звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги» (далі — Форма № 1);
  • форму звіту № 2 «Зведений звіт про наявність і розподіл гуманітарної допомоги в розрізі отримувачів гуманітарної допомоги» (далі — Форма № 2);
  • інструкцію щодо заповнення цих форм.

✍ Річні звіти бюджетних установ: шпаргалка бухгалтера

Отримувачі гуманітарної допомоги та її набувачі — юридичні особи щомісячно звітуватимуть за Формою № 1 — до ОДА та Київської МДА, а вже держадміністрації за Формою № 2 — до Мінсоцполітики.

До Звіту додаватимуть:

  • відомість про видачу набувачам гуманітарної допомоги — фізичним особам гуманітарної допомоги;
  • копії документів, за винятком тих, інформацію з яких вже мають державні електронні інформаційні ресурси, що підтверджують відображені у Звіті відомості (у т. ч. копії актів приймання-передавання, накладних, документів про оприбуткування та постановку гуманітарної допомоги на баланс отримувача гуманітарної допомоги та/або набувача гуманітарної допомоги — юридичної особи тощо).

Звіт підписуватиме керівник і бухгалтер. Його подаватимуть у паперовій та електронній формах або в електронній формі з накладанням кваліфікованого електронного підпису. Звітуватимуть наростаючим підсумком окремо за кожним вантажем/коштами, у т. ч. в іноземній валюті, визнаним гуманітарною допомогою, до повного розподілу всього обсягу допомоги.

Джерело: наказ Мінсоцполітики «Про затвердження форм звітів про наявність і розподіл гуманітарної допомоги та Інструкції щодо їх заповнення» від 31.07.2020 № 539

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок коригування до податкової накладної: зразок і порядок складання

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
121292

Декретні в Податковому розрахунку – ЗРАЗКИ

Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
117793

Податкові зобов’язання ОМС

Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
6199

Ознаки доходу для заповнення форми 4ДФ 2024 року

Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
34006

Приклад відпустки за власний рахунок у Додатку Д1 Податкового розрахунку

У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.
111088

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді