У призначені платежу особа, яка повертає кошти, зазначає: крім слів «повернення одноразової матеріальної допомоги» також своє прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), реєстраційний номер облікової картки платника податків.
Оновлена інструкція до КЕКВ: що змінили
Повернення помилково отриманої одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи у разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок карантину проводиться за реквізитами:
Отримувач: Пенсійний фонд України
Код ЄДРПОУ Пенсійного фонду України: 00035323
Окремий рахунок, відкритий в головному управлінні з обслуговування клієнтів АТ «Ощадбанк»: №UA383004650000025600300300598
Код банку (МФО АТ «Ощадбанк): 300465
Код ЄДРПОУ АТ «Ощадбанк»: 00032129
За матеріалами ПФУ
на безплатний вебінар 15 січня 2021 року
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
Довідка про заробітну плату для обчислення пенсії: ➤ бланк 2024 року ➤ коли подавати довідку ➤ хто складає довідку ➤ звідки брати відомості для довідки ➤ які виплати вносити у довідку
Кабінет Міністрів України «спростив» порядок призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності військовослужбовців.
Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.