Як буде проходити вступна кампанія в 2023 році – вже опубліковано пробний тест

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Вступна кампанія 2023 року передбачає мультипредметний тест, зберігаються пільги під час зарахування та пільгові категорії абітурієнтів.

вступна кампанія в 2023 році

Пошук по Класифікатору професій

В 2023 році на бакалаврський (магістерський – для медицини) рівень вищої освіти потрібно скласти національний мультипредметний тест. Тест містить три блоки завдань, два з яких – обов’язкові, а третій – на вибір вступника.

Обов’язкові предмети в 2023 році – українська мова й математика, на вибір – історія України, одна з іноземних мов (англійська, німецька, французька або іспанська), біологія, хімія та фізика.

Вже опубліковано пробний тест з завданнями з української мови. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному тесті, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту.

Виконати блок із 30 завдань демонстраційного варіанта «Українська мова» вступники можуть протягом 60 хвилин. Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування, можна вибирати послідовність виконання завдань, змінювати варіант відповіді тощо. Після завершення роботи, учасники НМТ одержать результати тестування. 

Як буде проходити мультрипредметний тест

  1. З міркувань безпеки тест відбуватиметься протягом одного дня.
  2. Вступники зможуть подавати до 20 заяв, але не більше 5 заяв на місця державного та/або регіонального замовлення.
  3. Для вступу у цьому році замість результатів тесту можна буде скористатися результатами  незалежного оцінювання 2022 року або ЗНО 2021/2020 років.
  4. Вступники на мистецькі та спортивні спеціальності додатково складатимуть творче чи спортивне завдання.
  5. Вступники, які зареєстровані та перебувають на тимчасово окупованій території, зможуть проходити усі етапи вступної кампанії дистанційно.

За інформацією МОН

Списуємо майно бюджетної установи: 10 🔝рішень

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Розрахунок при звільненні працівника у 2025 році: приклади та особливості

Як правильно провести розрахунок при звільненні працівника: зарплата за відпрацьовані дні, компенсація невикористаної відпустки, вихідна допомога, аліменти, податки, Додаток 4ДФ. Пояснюємо на прикладах 2025 року, як уникнути помилок та зробити все правильно.
215637

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань: як надавати та зразок наказу

Матеріальна допомога, якої потребує працівник для вирішення соціально-побутових питань, має свої особливості надання та оподаткування. Після початку війни об’єктивних підстав для надання матеріальної допомоги, на жаль, побільшало
403420

Прожитковий мінімум у 2025 та 2026 роках: суми та на що впливає

Прожитковий мінімум на 2025 рік встановлює Держбюджет-2025. У статті продемонструємо розміри прожиткового мінімуму 2025 та розглянемо, який прожитковий мінімум на 2026 рік очкувати. Пояснимо, на які виплати впливає його розмір та на що звернути увагу.
16943

Авансовий звіт у 2025 році: бланк та приклад заповнення

Для бухгалтера звична практика – видати працівникам аванс на відрядження, отримати від них авансові звіти, відшкодувати витрати за час поїздки. Та чи певний бухгалтер, що працівник подав авансовий звіт правильно? Надаємо бланк та приклад заповнення.
250805

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді