Бухоблік в державному секторі: зміни в законодавстві

Наказ Мінфіну №745 вніс деякі зміни до нормативно-правових актів з бухгалтерського обліку в державному секторі.

⭐️ Усі цифри для розрахунків із працівниками у 2021-му

Бухоблік в державному секторі: зміни в законодавстві

Зокрема, у ПРБО державного сектору рахунок 385 "Рахунки, відкриті в системі електронного адміністрування податків" доповнено новим субрахунком 3855 "Єдиний рахунок".

Тепер на субрахунку 3855 "Єдиний рахунок" треба вести облік внесених грошових зобов'язань та/або податкового боргу з податків та зборів, передбачених ПКУ (крім ПДВ, акцизного податку з реалізації пального та спирту етилового, а також частини чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об'єднань), ЄСВ, включаючи пеню та штрафи.

За матеріалами ВРУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Коди економічної класифікації видатків бюджету 2025: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
405839

Розробляємо первинні документи для обліку запасів

Нові типові форми первинних документів для обліку господарських операцій із запасами діють з початку 2023 року. Тож установи мають їх використовувати, а за галузевої потреби розробити та затвердити додаткові самостійно. Як визначити реквізити та форму, читайте у статті.
6709

Міжбюджетні трансферти: облік

Як правильно відобразити в обліку ОТГ міжбюджетні трансферти, як задокументувати операції з їхньої передачі та які субрахунки використовувати — експертний досвід.
13906

Переоцінка основних засобів: проводки

У балансі бюджетної установи всі активи, зокрема й основні засоби, визнаються за вартістю придбання, яка з часом не відповідає реальній. І тоді потрібна переоцінка основних засобів. Як її організувати, порахувати та відобразити у бухгалтерських проведеннях — у даній консультації
27650

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді