8 лютого - останній день подання Звіту про заборгованість № 3‑борг

Новий Звіт за формою № 3‑борг - для кого обов’язковий; коли подавати; як заповнити.

8 лютого - останній день подання Звіту про заборгованість з оплати праці за січень 2021 року

Із січня роботодавці звітуватимуть про борги із зарплати. Держстат затвердив нову форму статистичної звітності № 3-борг (місячна) «Звіт про заборгованість з оплати праці» (далі — форма № 3-борг).

Подаватимуть до статистики форму № 3-борг тільки юридичні особи не пізніше 7-го числа кожного місяця. Тож вперше форму № 3-борг подайте до 8 лютого 2021 року.

На сайті Держстату ви можете отримати інформацію про те, які форми статистичної звітності маєте подавати упродовж поточного року. Для отримання переліку звітів уведіть свій код ЄДРПОУ на сайті Дежрстату*.

* Зайдіть на сайт Держстату → відкрийте розділ «Для респондентів» → відкрийте сервіс «Пошук за кодом ЄДРПОУ».

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152357

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82750

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106158

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9544

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді