Мінфін удосконалює підходи до документування управлінської інформації − переводить процедуру передавання паспортів бюджетних програм та звітів про їх виконання між учасниками бюджетного процесу в електронну форму.
⚡️ Єдиний рахунок — 2021: перейти чи відмовитися

З цією метою Мінфін розробив відповідні зміни до Правил складання паспортів та звітів, якими запроваджується подання головними розпорядниками коштів державного бюджету на погодження до Мінфіну проектів паспортів бюджетних програм в електронній формі.
Також зміни унормовують передачу затверджених паспортів від головних розпорядників до Казначейства та Мінфіну в безпаперовій формі.
Окремо визначено випадки погодження проектів паспортів та передачі затверджених паспортів у паперовій формі.
За матеріалами Урядового порталу
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Місцеві бюджети — це основа фінансової автономії громад. У 2025 році принципи формування доходів і видатків залишаються стратегічно важливими. У статті пояснюємо, з чого складаються доходи місцевих бюджетів, як відбувається розподіл коштів та на що саме спрямовують видатки
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.