Що робити, якщо платник податків вважає, що в меню «Стан розрахунків з бюджетом» особистої частини Електронного кабінету відображена недостовірна інформація по податках, зборах і ЄСВ (задвоєння оплати/нарахування, переплата/недоплата)?
Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів
У такому випадку платник може направити запит до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку для звірки стану розрахунків за державними і місцевими бюджетами за податками, зборами, цільовими фондами ЄСВ.
Запит подається в довільній формі через меню «Листування з ДПС» особистої частини Електронного кабінету.
До запиту додається копія зображення відповідної інформації на екрані монітора, отриманої за допомогою клавіші Print Screen на комп'ютерній клавіатурі, і даними платника щодо такого стану з підтверджуючими документами (при їх наявності) або звернутися до органу ДПС за основним (неосновним) місцем обліку.
За матеріалами ДПС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.