Розрахунок коригування: як виправити помилки

Відповідно до п. 21 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого Наказом Мінфіну № 1307, порядок складання розрахунку коригування та його реєстрації в ЄРПН аналогічний порядку, передбаченому для податкових накладних.

ТЕСТ для бухгалтера: Як організувати і оплатити роботу у період карантину

Розрахунок коригування: як виправити помилки

Виправлення помилок у графах податкової накладної, які не вплинули на кількісні/вартісні показники, здійснюється методом «сторно».

Зокрема:

  • у графі 3.2 (ознака імпортованого товару),
  • у графі 4 (одиниця виміру, умовне позначення (українське),
  • у графі 5 (одиниця виміру код), у
  • графі 9 (код пільги),
  • у графі 12 (код виду діяльності сільськогосподарського товаровиробника) розділу Б податкової накладної.

Тобто зазначаються зі знаком «–» показники рядка податкової накладної, що містять помилкове значення, та новим рядком зі знаком «+» зазначаються показники, які містять правильні значення.

При цьому в обох рядках розрахунку коригування зазначається причина коригування 104 та однакова група коригування.

За матеріалами ДПС

Розрахунок коригування: як виправити помилки
ІРИНА ЧИГИР,головний редактор журналу «Головбух: Праця та зарплата»
Держпраці вже стільки разів змінювала правила перевірок, що навіть не знаєш, чому вірити. Ще більше все заплутав карантин. Ми зібрали найпопулярніші чутки про те, чи перевірятимуть у 2021 році інспектори праці роботодавців і які саме контрольні заходи вони планують.

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
152915

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34531

Розрахунок Уточнюючий – виправляємо помилки в Об’єднаному звіті

Податковий розрахунок чималий за розміром та кількістю інформації, яку туди потрібно туди записати. Тож помилки у звіті – не рідкість. Експерт розкаже, як виправити помилки через уточнюючий звіт, і покаже на прикладах як це зробити
413257

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді