Мінфін скасував наказ Казначейства, яким були затверджені типові форми обліку та списання запасів бюджетних установ й інструкції про їх складання.

Тож тепер для оформлення окремих госпоперацій із запасами суб’єкт державного сектору самостійно розроблятиме і затверджуватиме у розпорядчому документі про організацію бухобліку відповідні форми необхідних первинних документів. Нагадаємо, форму акта на списання запасів містить додаток до Методичних рекомендацій з бухгалтерського обліку запасів суб’єктів державного сектору.
Джерело: наказ Мінфіну «Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного казначейства України від 18 грудня 2000 року № 130» від 31.12.2020 № 838, набрав чинності 02.02.2021
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Як правильно оформити наказ про введення в експлуатацію основних засобів? У статті — зразок наказу 2025 року та пояснення щодо оформлення за чинними нормами.
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
У бюджетній сфері безоплатна передача – поширене явище. Коли відбувається безоплатна передача основних засобів? Як різнитиметься оцінка активу залежно від ситуації та як відображати ці операції в бухобліку? Розглянемо детальніше.
Щоб правильно здійснити списання дебіторської заборгованості під час воєнного стану — скористайтеся порадами у статті. Підкажемо, як бути зі списанням дебіторської заборгованості строк позовної давності якої минув. Скачайте приклади проводок і працюйте з легкістю.