Міністерство фінансів України продовжує здійснювати моніторинг складання паспортів бюджетних програм на 2021 рік.
Бюджетні новації — 2021

Станом на 5 лютого 2021 року із 513 бюджетних програм, що потребують затвердження паспортів у поточному році, до Мінфіну на погодження надійшло 398 паспортів, що на 68, або 17,1% більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року.
Так, міністерствами подано 269 паспортів, іншими головними розпорядниками коштів державного бюджету – 129 (інформація постійно уточнюється).
До 14 лютого цього року головним розпорядникам необхідно затвердити усі паспорти бюджетних програм.
Мінфін постійно надає методологічну підтримку головним розпорядникам щодо підготовки паспортів бюджетних програм.
За матеріалами Урядового порталу
Усі зареєстровані учасники отримають СЕРТИФІКАТ
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.
Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
Господарський кодекс скасували? Так, ЗУ про скасування господарського кодексу чинний з 28.02.2025. Щоб не заплутатися в змінах – читайте пояснення експерта
Бюджетні установи хоча й знаходяться на державному утриманні, але мають право, а часто й нагальну необхідність заробляти шляхом надання платних послуг. В консультації про те, якими можуть бути ці послуги, правила їхнього надання, ціноутворення, оподаткування, застосування РРО та відображення в бухгалтерських проведеннях.