Зведені ПН: який порядок заповнення

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Який порядок заповнення зведених податкових накладних, складених у разі здійснення операцій зі списання самостійно виготовлених товарів, зокрема, графи 2 «Опис (номенклатура) товарів/послуг продавця»?

☺️5 відповідей про штатні розписи ЗДО

Зведені ПН: який порядок заповнення

При складанні не пізніше останнього дня звітного періоду зведених податкових накладних, складених у разі здійснення операцій зі списання самостійно виготовлених товарів зазначається:

  • у графі «Зведена податкова накладна» – код ознаки 1;
  • у графі «Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини» робиться помітка «X» та зазначається тип причини 13;
  • у графі «Отримувач (покупець)» – власне найменування (П. І. Б.) платника;
  • у рядку «Індивідуальний податковий номер отримувача (покупця)» – умовний ІПН «600000000000»;
  • рядок «Податковий номер платника податку або серія (за наявності) та номер паспорта» не заповнюється.

Розділ Б табличної частини таких зведених податкових накладних заповнюється в такому порядку:

  • у графі 4 «Умовне позначення українське» – «грн»;
  • у графі 10 «Обсяги постачання (база оподаткування) без урахування ПДВ» – вартість (товару, на яку нараховується податок;
  • у графі «11» – зазначається сума ПДВ.

При цьому у графі 2 «Опис (номенклатура) товарів/послуг продавця» зазначаються дати складання та порядкові номери податкових накладних, складених на такого платника податку при постачанні йому товарів/послуг, необоротних активів, за якими він визначає податкові зобов’язання відповідно до ст. 198 ПКУ.

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларація про доходи: алгоритм заповнення

Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у консультації допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом
74539

Середньооблікова кількість штатних працівників: як розрахувати

Коли справа доходить до подання звітності, у бухгалтера постають питання, адже є сумісники, декретниці, мобілізовані, нові працівники й ті, що звільнилися. Давайте розбиратися на прикладах, як розраховується середньооблікова кількість штатних працівників.
107733

Розрахунок коригування до податкової накладної

Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2025 та зразки його заповнення.
166287

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді