Як і раніше, на кожному поверсі будинку адміністративного/побутового призначення і громадського будинку має бути в наявності не менше двох переносних (порошкових, водопінних або водяних) вогнегасників з масою заряду вогнегасної речовини п’ять кг і більше. Однак з 26.01.2020 кількість вогнегасників залежить від площі поверху. Якщо вона більша 100 квадратних метрів (кв. м.), кількість вогнегасників визначають з розрахунку один кг вогнегасної речовини на кожні 10 кв. м. площі підлоги.
По одному газовому вогнегаснику з величиною заряду вогнегасної речовини три кг і більше слід мати:
- на 20 кв. м. площі підлоги в офісних приміщеннях з оргтехнікою, коморах, електрощитових, вентиляційних камерах та інших технічних приміщеннях;
- 50 кв. м. площі підлоги в приміщеннях архівів, машзалів, бібліотек, музеїв.
Приміщення площею менше ніж 20 кв. м., у яких розміщено оргтехніку, слід оснащувати переносним газовим вогнегасником ВВК-2 (раніше дозволяли вогнегасники ВВК-1,4).
Джерело: наказ МВС «Про затвердження Змін до Правил експлуатації та типових норм належності вогнегасників» від 28.10.2020 № 765, набрав чинності 26.01.2020
Як рахувати премії за новими правилами: ►►►Як обчислити середній заробіток, якщо у розрахунковому періоді є премії ►►► Чому краще відмовитися від премій за 2—12 місяців ►►► Як показати в обліку донараховані суми середнього заробітку ►►► Як змінити систему преміювання, щоб не перераховувати середній заробіток.
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
.