Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) опублікувало оновлені роз’яснення щодо застосування антикорупційного законодавства.
⚡️ За які порушення в кошторисі доведеться сплатити штраф

Роз’яснення містять відповіді на найбільш розповсюджені питання щодо заповнення декларацій та фінансового контролю, які надходили до НАЗК.
Крім того, нові роз’яснення враховують останні зміни законодавства та практику проведення повних перевірок декларацій НАЗК.
За даними Реєстру декларацій, станом на 04.02.2021, лише 54 607 суб’єктів декларування подали декларації типу “щорічна” та “після звільнення”. Це трохи більше 5% від загальної кількості суб’єктів декларування у порівнянні з минулим роком.
Ознайомитися з повним текстом документа можливо на офіційному сайті НАЗК, а його окремі частини будуть публікуватися в Telegram-каналі НАЗК.
За матеріалами НАЗК
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Чи проводиться зараз щорічна оцінка виконання посадовців ОМС? Чи заміняє атестація щорічну оцінку? Ці та інші пов’язані питання – в консультації
Держслужбовці та працівники держорганів, ОМС, бюджетних установ мають право працювати дистанційно за умови наявності організаційних і технічних можливостей для виконання посадових обов’язків. Розглянемо чим потрібно керуватись та що зробити для впровадження дистанційної роботи.
Стаття присвячена питанню законного способу отримання благодійної допомоги органами місцевого самоврядування
Оплата праці за посадами державної служби 2025 року обмежується розміром та кількістю виплат згідно з Держбюджетом-2025. Розглянемо детальніше якою буде зарплата держслужбовців у 2025 році та які схеми посадових окладів використовувати у 2025 році