Мін’юст установив вартість однієї експертогодини

Мін’юст установив на 2021 рік вартість однієї експертогодини — 171,61 грн (у 2020 році — 163,44 грн).

⭐️ Усі цифри для розрахунків із працівниками у 2021-му

Мін’юст установив вартість однієї експертогодини

З урахуванням цієї вартості та фактично витраченого часу на проведення судової експертизи визначатимуть вартість проведення:

  • експертиз, що призначають у кримінальних провадженнях та справах про адміністративні правопорушення;

  • досліджень за матеріалами кримінальних проваджень, що призначають органи досудового розслідування, прокуратури та суду.

Джерело: наказ Мін’юсту «Про встановлення вартості однієї експертогодини у 2021 році» від 29.01.2021 № 343/5, набрав чинності 12.02.2021

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як проводять перевірку в ОМС

Стаття присвячена питанням видів державного контролю за фінансово-господарською діяльністю органів місцевого самоврядування. Дізнаєтеся також як ревізори готуються до ревізії та отримаєте поради як підготуватися до зустрічі з ревізорами і на які моменти господарської діяльності звернути увагу.
11055

Компенсація за невикористану відпустку: розрахунок 2025

Експерт допоможе розібратися, коли, кому та як надавати компенсацію за невикористані відпустки. На прикладах розберемося в особливостях розрахунку компенсації за невикористані відпустки, її нарахуванні та оподаткуванні
422100

Заява про відкриття та закриття рахунків

Відкриття та закриття рахунків актуально на початку та в кінці року, а також в процесі реорганізації або утворення бюджетної установи. Тримайте зразки заяви про відкриття та закриття рахунків.
49521

Як відобразити в обліку вибуття основних засобів

Кожен знає: основні засоби, що перебувають на балансі в установі та активно експлуатуються, можуть зношуватися, старіти морально, чи втрачати потужність. Тобто вони втрачають ознаки, за якими їх в бухобліку визнавали активом. У такому разі в керівника установи з’являється повне право ухвалити рішення про ліквідацію таких об’єктів основних засобів, продаж чи передачу без оплати іншій бюджетній установі тощо. А у бухгалтера – потреба відобразити в обліку вибуття основних засобів
11251

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді