Коли МНМА, а коли основний засіб

Мінфін поінформував щодо критеріїв для визначення вартісних ознак предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів (МНМА).

Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів

Коли МНМА, а коли основний засіб

Відповідне інформаційне повідомлення (без дати та реєстраційного номера) розміщено в загальних роз’ясненнях підрозділу «Бухгалтерський облік в державному секторі» розділу «Бухгалтерський облік» підрубрики «Бухгалтерський облік та аудиторська діяльність» рубрики «Діяльність» вебсайту Мінфіну.

Мінфін визначив перелік відомостей, за якими суб’єкт державного сектору може обґрунтувати критерії при визначенні вартісних ознак МНМА. Також зазначив, що в бухгалтерському обліку основні засоби та МНМА суб’єкти державного сектору можуть розмежувати за вартісними ознаками не вищими, ніж наведені в Податковому кодексі України.

Джерело: інформаційне повідомлення Мінфіну «Щодо критеріїв для визначення вартісних ознак предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів»

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар індексація зарплати

Статті за темою

Усі статті за темою

Облік та документальне оформлення передачі комунального майна ОМС

Комунальне майно має особливий правовий статус, знаходиться під управлінням ОМС та може передаватися рішенням місцевої ради на баланс інших комунальних закладів та комунальних підприємств. Як обліковувати таке майно, оформити документально його передачу – у цьому огляді.
24055

Інвентаризація основних засобів: порядок проведення

В бюджетних установах щороку проводиться інвентаризація основних засобів та інших необоротних матеріальних активів (ІНМА) . Вона підтверджує достовірність бухгалтерського обліку і фінзвітності бюджетних установ. Розглянемо, коли і як її проводити.
29439

Акт приймання-передачі транспортного засобу

Коли установа безоплатно отримує чи передає авто, здає його в оренду, відправляє або забирає з ремонту тощо, вона складає акт приймання-передачі транспортного засобу. Форми актів різняться залежно від мети передачі транспортного засобу. Розглянемо, у яких випадках і за якою формою складати ці акти.
54620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді