Мінфін поінформував щодо критеріїв для визначення вартісних ознак предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів (МНМА).
Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів

Відповідне інформаційне повідомлення (без дати та реєстраційного номера) розміщено в загальних роз’ясненнях підрозділу «Бухгалтерський облік в державному секторі» розділу «Бухгалтерський облік» підрубрики «Бухгалтерський облік та аудиторська діяльність» рубрики «Діяльність» вебсайту Мінфіну.
Мінфін визначив перелік відомостей, за якими суб’єкт державного сектору може обґрунтувати критерії при визначенні вартісних ознак МНМА. Також зазначив, що в бухгалтерському обліку основні засоби та МНМА суб’єкти державного сектору можуть розмежувати за вартісними ознаками не вищими, ніж наведені в Податковому кодексі України.
Джерело: інформаційне повідомлення Мінфіну «Щодо критеріїв для визначення вартісних ознак предметів, що входять до складу малоцінних необоротних матеріальних активів»
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Передача комунального майна з балансу на баланс між установами потребує правильного документального оформлення та бухгалтерського обліку. Які акти складати, які проведення застосовувати, як обліковується прийняття майна — розповідємо в статті
Як і інші господарські операції, нарахування зарплати працівникам бухгалтер відображає в бухгалтерському обліку. Для цього він заповнює меморіальний ордер № 5 «Зведення розрахункових відомостей із заробітної плати та стипендій». Підкажемо, як це зробити правильно
У бюджетній сфері безоплатна передача – поширене явище. Коли відбувається безоплатна передача основних засобів? Як різнитиметься оцінка активу залежно від ситуації та як відображати ці операції в бухобліку? Розглянемо детальніше.
Щоб правильно здійснити списання дебіторської заборгованості під час воєнного стану — скористайтеся порадами у статті. Підкажемо, як бути зі списанням дебіторської заборгованості строк позовної давності якої минув. Скачайте приклади проводок і працюйте з легкістю.
Господарський договір бюджетної установи — типи, види, істотні умови, порядок укладання та розірвання, перевірки. З якими господарськими договорами зазвичай мають справу бюджетники, чи є в них певні особливості?