
Майже кожна бюджетна установа використовує у господарській діяльності автомобіль. Щоб його експлуатувати, потрібно витрачати кошти на паливо та мастильні матеріали, ремонт, заміну шин тощо. Деякі керівники установ ставляться до таких витрат легковажно і навіть не підозрюють, що все ретельно перевірять ревізори, співставлять документи, обрахують витрати, проведуть зустрічні звірки з контрагентами тощо.
За цю ділянку роботи вони візьмуться вже в перший день ревізії, оглянуть автомобілі, знімуть фактичні показники спідометрів та залишки бензину в баках і шукатимуть розбіжності з даними обліку. Щоб ревізори не застали вас не підготовленими, скористайтесь порадами колишнього ревізора та проаналізуйте помилки ваших колег.
ПОРАДИ РЕВІЗОРА
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення