Верифікація страхових виплат: нова ініціатива уряду

Усі виплати, що здійснюються Фондом соціального страхування, будуть верифіковані.

Нова форма звіту по заборгованості страхувальника СКАЧАТИ

Верифікація страхових виплат: нова ініціатива уряду

За ініціативою Мінсоцполітики 10 березня 2021 року у Міністерстві фінансів відбулася нарада за участю представників Мінфіну, Мінсоцполітики та виконавчої дирекції ФССУ щодо верифікації усіх страхових виплат, що здійснюються Фондом.

За результатами наради сторони домовилися спільно опрацювати у найближчій перспективі та врегулювати технічні питання, пов’язані з наданням Фондом інформації Мінфіну для проведення верифікації страхових виплат.

У першу чергу, це стосується матеріального забезпечення за страхуванням у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності.

Найближчим часом між Міністерством фінансів та Фондом буде підписано договір та протокол про обмін інформацією.

Реалізація зазначеної ініціативи дозволить у подальшому посилити контроль за використанням страхових коштів.

За матеріалами Мінсоцполітики

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Страховий стаж: як обчислити і коли враховувати

Дані про страховий стаж потрібні бухгалтеру у низці випадків, наприклад нарахуванні лікарняних, декретних, пенсій та інших соцвиплат. У консультації – про те, як дізнатися про страховий стаж, як він розраховується бухгалтером у тих чи інших ситуаціях.
53618

Прожитковий мінімум 2024

Пенсії, інші види соціальних виплат та допомоги, що є основним джерелом існування, мають забезпечувати рівень життя, не нижчий від прожиткового мінімуму, встановленого законом. Цю гарантію закріплено у частини третій статті 46 Конституції України. Розглянемо що ж собою являє такий показник як прожитковий мінімум 2024 року, розмір якого визнає Держбюджет-2024.
8424

Соціальні стандарти 2024

Державні соціальні стандарти – це встановлені соціальні норми і нормативи або їх комплекс, на базі яких визначають рівні основних державних соціальних гарантій, таких як мінімальні розміри оплати праці, доходів громадян, пенсійного забезпечення, соціальної допомоги, розміри інших видів соціальних виплат, які забезпечують рівень життя не нижчий від прожиткового мінімуму.
5983

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді