Платник податку, який утримує двох чи більше дітей віком до 18 років, може скористатись правом на податкову соціальну пільгу у розрахунку на кожну дитину.
✔️ ПСП-2021: кому і як надавати

При цьому розмір нарахованої зарплати протягом звітного місяця, який дає право на застосування пільги на 2-х дітей не має перевищувати 6360,00 грн, на 3-х дітей – 9540,00 грн, на 4-х дітей – 12720,00 гривень.
Працівник, який утримує двох чи більше дітей і в якого нарахований дохід не перевищує вищезазначені розміри, має право на застосування пільг, зокрема на кожну дитину віком до 18 років в сумі 1051 грн та на кожну дитину з інвалідністю – 1135,00 гривень.
Пільга застосовується до нарахованого місячного доходу у вигляді зарплати тільки за одним місцем його нарахування та з дня отримання роботодавцем заяви платника податку про її застосування та документів, що підтверджують таке право.
За матеріалами ДПС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Як створити та відправити повідомлення про виплату коштів в ПФУ — розповідаємо у статті. На прикладі покажемо, як подати повідомлення про виплату коштів застрахованим особам швидко і без помилок.
У випадку смерті працівника з ним варто припинити трудові відносини та провести розрахунок. Розглянемо, які документи необхідно оформити і як провести остаточний розрахунок
Індексація зарплати у 2025 році – швидко і правильно. Скористайтеся прикладами та поясненнями від експерта у статті, щоб знати, коли буде індексація зарплати в 2025 році та впоратися без помилок.
Скористайтеся зразком наказу про преміювання до професійного свята у статті. Коли наближаються свята гарна ідея преміювати працівників ОМС. Яка різниця у преміюванні робітників і посадовців ОМС, як назвати причину преміювання — відповідає експерт.
Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще може бути й утримання аліментів, штрафів, профспілкових внесків та інших обов’язкових і добровільних платежів. Усе про відрахування із зарплати – у цьому огляді