Мінфін вніс зміни до Порядку заповнення форм фінзвітності в державному секторі, затвердженого Наказом №307.
Бухгалтерські калькулятори - онлайн розрахунок ►►►

Відповідно до нового проекту, зазначено, що всі форми фінзвітності перевіряються і візуються відповідним органом Казначейства шляхом засвідчення підписом на кожній сторінці всіх форм. При цьому, окрім підпису, також має зазначатись посада, прізвище та ім’я відповідальної особи Казначейства та дата перевірки.
В разі, якщо за технічних причин неможливо подавати фінзвітність до АС "Є-Звітність", то до Казначейства можна подавати її на паперових носіях. Але за умовою подання звітності до АС "Є-Звітність" після усунення обставин, які стали причиною подання звітності на паперових носіях.
За матеріалами Мінфіну
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.