Парламент прийняв за основу доопрацьовану версію законопроєкту № 9269 щодо фінмоніторингу політично значущих осіб.
Про це повідомив перший заступник голови парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк. За його словами, замість обмеження в три роки повертається принцип «once pep-forever pep» («одного разу політично значуща особа = політично значуща особа назавжди»). Також створюється реєстр таких осіб.
Прияняття цього закону є структурним маяком меморандуму з МВФ, який потрібно виконати до кінця вересня 2023 року. Також це остання умова для відкриття перемовин про членство з ЄС.
За ухвалення законопроєкту № 9269 за основу проголосувало 260 депутатів.
Джерело: Telegram-канал Ярослава Железняка
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Актуальний бланк і зразок заповнення декларації про майновий стан і доходи у статті допоможуть вам швидко та без помилок упоратися із власним документом.
Держорган НАЗК вимагає електронного декларування статків і подачі повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, аби запобігти корупції. Хто зобов’язаний подавати це повідомлення, за яких умов і коли?
Календар допоможе не проґавити крайні дні подачі звітності та сплати податків.