Чи необхідно подавати повідомлення за ф. № 20-ОПП з інформацією про об’єкт оподаткування, якщо внаслідок зміни адміністративного устрою змінюється адміністративна одиниця, де знаходиться об’єкт оподаткування?
Як без штрафів організувати роботу бухгалтерської служби? ►►► Пройдіть тест ✔️
Наказом № 290 затверджено Кодифікатор адміністративно-територіальних одиниць та територій територіальних громад, який впроваджується на заміну КОАТУУ.
Відповідно із впровадженням Кодифікатора ведення КОАТТУ буде припинено. У перехідний період для заповнення повідомлення № 20-ОПП може використовуватись КОАТУУ.
Отже, якщо внаслідок зміни адміністративно-територіального устрою змінилась адміністративно-територіальна одиниця, на території якої знаходиться об’єкт оподаткування, повідомлення № 20-ОПП подається з ознакою «3 - зміна відомостей про об’єкт оподаткування».
У графах 6-7 повідомлення № 20-ОПП зазначається код та назва населеного пункту - адміністративного центру новоствореної територіальної громади згідно з КОАТУУ. Такий порядок заповнення граф 6-7 повідомлення № 20-ОПП діятиме до завершення перехідного періоду - до запровадження Кодифікатора.
За матеріалами ЗІР
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.