Бухгалтерам-кадровикам на замітку: система працює за принципом people-to-people: кожен самостійно може перевірити дійсність документів
Ваш безплатний доступ до курсів Вищої Школи Бухгалтерів
У застосунку є зчитувач, яким можна просканувати QR-код іншого користувача Дії.
Якщо в організації є зчитувач, відбувається це таким чином:
- Пред’явіть цифровий паспорт із фото
- Натисніть на нього, щоб побачити QR-/штрихкод
- Коди можна зчитати за допомогою сканера чи планшета
Якщо в організації немає зчитувача:
- Натисніть на іконку зчитувача в правому верхньому кутку
- Наведіть камеру смартфона на QR — паспорт перевіриться автоматично, а застосунок сповістить вас про результат перевірки.
За матеріалами Дія у Facebook
Із січня роботодавці звітуватимуть про борги із зарплати. Держстат затвердив нову форму статистичної звітності № 3-борг (місячна) «Звіт про заборгованість з оплати праці». Для кого звіт обов’язковий? Коли подавати та як правильно його заповнити?
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Форма № 4-ПН стосується масового вивільнення працівників. Перевірте, чи ви маєте звітувати за нею та вчасно подайте звіт. Зразок заповнення від експерта - у статті
Для встановлення єдиних правил і уникнення порушень з оплати праці працівникам, в установі потрібно затвердити локальний нормативний документ, тобто – положення про оплату праці.
15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.