
У Додатку № 6 (Д6) до Податкового розрахунку* роботодавці — платники ЄСВ відображають періоди/строки трудової або іншої діяльності, які зараховують, коли визначають право на відповідну пенсію, а також періоди страхового стажу, які не пов’язані з трудовою/професійною діяльністю. Форму і порядок заповнення Податкового розрахунку, зокрема й Д6, Мінфін затвердив Наказом № 773. З’ясуємо, коли та як подавати Д6, та за яким алгоритмом заповнювати.
До статті ►►►
Податковий розрахунок з ЄСВ та ПДФО ►►► зразки заповнення Д1 та Д5
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.
Призупинення трудових відносин як альтернатива відпустці за власний рахунок з’явилася під час дії воєнного стану. Чи зазначати в Додатку Д5 реквізити наказу про призупинення дії трудового договору, як заповнити при цьому Додатки Д1 та 4ДФ, — дізнаєтеся з цього огляду
Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку 4ДФ до Розрахунку
ПДФО-помилки: не проґавте останній шанс безболісно виправити. Експерт підкаже як та коли краще це зробити
Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
Податкова соціальна пільга у 2025 році надає можливість зменшити розмір ПДФО. Хто має право на ПСП 2025, як її застосовувати, для кого призначена «дитяча» ПСП та який її розмір, які документи потрібні для застосування такої ПСП, які коди ознак ПСП застосовувати при складанні Додатка 4ДФ Податкового розрахунку – відповіді на ці питання у даному огляді.