Чи буде зростаннння тарифів на електроенергію з 01 січня

Міненерго та НКРЕКП офіційно повідомили, що зростання цін на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року не відбудеться.

Підвищення тарифів на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року не буде

Калькулятор штрафів

17 листопада низка ЗМІ та телеграм-каналів поширили інформацію про нібито підвищення тарифу на електроенергію для населення з 1 січня 2024 року, посилаючись у своїх повідомленнях на інтерв’ю голови НКРЕКП Костянтина Ущаповського. Зазначалось, що «вартість електричної енергії для населення може збільшитися на 15%, до 3 грн за кВт*год» або «нібито підняття ціни на електроенергію для населення відбудеться з 1 січня наступного року».

Проте сам спікер не робив таких стверджень у своєму інтерв’ю. НКРЕКП публічно спростувала інформацію. Так, 17 листопада 2023 року в інтерв'ю інтернет-виданню «Економічна правда» голова НКРЕКП Костянтин Ущаповський заявив наступне: «Моя особиста думка, що до успішного завершення осінньо-зимового сезону не може бути й мови про підвищення тарифів».

Міненерго та НКРЕКП офіційно повідомляють, що підвищення тарифів для населення наразі не передбачається

Джерело: офіційний сайт Міненерго, офіційний сайт НКРЕКП

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Декларації та звіти подавайте після закінчення війни: прийнято закони

7 березня 2022 року в газеті «Голос України» № 48 було опубліковано Закон № 21181 та Закон № 21152 які прийнято на основі законопроєктів № 71253 та № 71214 відповідно. Закони набирають чинності з дати їх опублікування, тобто з 07.03.2022.
9259

Послаблення авансових обмежень: нові правила передоплати від урядовців

⚡️ Уряд значно розширив перелік закупівель товарів, робіт, послуг, які розпорядники можуть авансувати без будь-яких урядових обмежень. ✔️Отже, правила передоплати, в тому числі закупівлі періодики, на період карантину знову змінено.
3792

Карантинні обмеження для бюджетних установ

З’ясуємо, як карантин в Україні та ділення на зони впливають на роботу бюджетних установ. Які карантинні обмеження маємо дотримувати для помаранчевої, червоної та жовтої зони у 2021 році, аби не наразитися на штрафи.
1003

ТОП-10 найкорисніших матеріалів: не пропустіть важливе

Ми живемо у часи змін та нестабільності: штормить як в Україні, так і в усьому світі. COVID-19, карантин, нові правки у закони. Бухгалтеру зараз як ніколи потрібно тримати руку на пульсі новин та не пропустити жодної зміни. Тож, щоб спростити вам пошуки у гуглі, зібрали 10 найактуальніших та корисних матеріалів.
1872