Орендну плату погоджуємо за новим порядком

Автор

ЛЕВАДСЬКИЙ Іван

консультант з обліку та оподаткування, Київ
У п’ятницю, 17.11.2023, набрав чинності наказ Фонду держмайна від 04.09.2023 № 1561, яким затверджено новий порядок погодження розміру плати за оренду держмайна.

орендна плата

◀️ НОВАЦІЇ В КАЗНАЧЕЙСЬКОМУ ОБСЛУГОВУВАННІ ▶️

Якщо орендодавцем державного нерухомого майна є балансоутримувач, він має погодити розмір орендної плати з Фондом держмайна:

  • для укладення договору оренди;
  • у разі внесення до нього змін у частині розміру орендної плати.

Для цього балансоутримувач протягом двох робочих днів з дня, наступного за днем включення об’єкта оренди до Переліку другого типу, надає Фонду держмайна:

  • звернення;
  • звіт про оцінку об’єкта оренди;
  • розрахунок розміру орендної плати за формою, що додана до порядку;
  • документи, що подав потенційний орендар, який звернувся із заявою про включення об’єкта оренди до Переліку другого типу або заявою про оренду об’єкта з Переліку другого типу (за додатком 1 до Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою КМУ від 03.06.2020 № 483).

Рішення про погодження чи відмову в погодженні розміру орендної плати надається Фондом держмайна у формі листа.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1340

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
106

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10554

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2922