Black Friday: турборежим знижок на річну передплату журналів

Оформлюйте річну передплату на е-журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата» й отримайте знижки!

знижки на річну передплату журналів Головбух Бюджет та Головбух Праця та Зарплата

УВІМКНУТИ ТУРБОРЕЖИМ ЗНИЖОК

З 20 листопада діє унікальна пропозиція на річну передплату професійних е-журналів «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата». Кожен передплатник отримає знижку на суму 2000 гривень.

Обирайте свого помічника у професійній діяльності на цілий рік, а суму знижки витрачайте на різдвяні подарунки для себе та близьких!

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1340

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
107

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10554

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2923