Оновлення ППЗ «Фіндокументи» (Payments)

Автор

ЛЕВАДСЬКИЙ Іван

консультант з обліку та оподаткування, Київ
Якщо використовуєте у роботі ППЗ «Фіндокументи» (Payments) потрібно оновити програму до останньої версії.

оновлення  програми Фіндокументи Payments

Калькулятор штрафів

Оновлення ППЗ «Фіндокументи» (Payments) версія 1.3.7.14 (2023.9) «+» запроваджує:

  • файлові шаблони, які окремі користувачі пропустили не розпочавши роботу в 2023 році з початкової версії 2023.1, зокрема, це вплинуло на спроможність програми працювати з номерами зобов’язань довжиною 32 символи;
  • включено довідники КПК державного бюджету NDI\Pklvid.dbf від 13.11.2023 та довідник КПК місцевих бюджетів NDI\tpklvkmb.dbf від 12.10.2023.

Скористайтесь Інструкцією з оновлення програмного забезпечення «Фіндокументи», яку додали фахівці Казначейства.

Для завантаження оновлення (zip-архіву) потрібно натиснути посилання «Оновлення до програмного забезпечення "Фіндокументи": OnovPaym_2023_1-2023_9_plus (від 15.11.2023)» в папці «Оновлення» розділу «Програмний комплекс «Фіндокументи» (...)» підрубрики «Програмне забезпечення для розпорядників та одержувачів бюджетних коштів» рубрики «Електронні сервіси» офіційного веб-сайту Казначейства.

посадова інструкція скачати

Статті за темою

Усі статті за темою

Адвент-календар: розваги, привітання, подарунки

Любі колеги, щоб наповнитися святковим настроєм, заходьте в адвент‑календар та отримайте подарунки від редакції журналу «Головбух Бюджет»! Щодня відкривайте підсвічену комірку з поточною датою, просто натиснувши на неї.
1342

Всеукраїнська премія SuperГОЛОВБУХ 2023 – переможці

Україно, знайомся, експертне журі обрало найкращого бухгалтера в 2023 році! Цьогоріч церемонія нагородження лауреатів Всеукраїнської премії SuperГоловбух 2023 відбулася під час семінару «ТОП-20 кейсів, що вбережуть бухгалтера від штрафів» у Києві. Хто потрапив у ТОП-3 — в огляді церемонії нагородження лауреатів.
107

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
10554

Корисність основних засобів: оцінка, проводки

Переоцінка та зменшення корисності основних засобів – бухгалтер стикається з цими поняттями у своїй роботі. Як оцінити корисність основних засобів та облікувати втрати/вигоди від зменшення/відновлення корисності ОЗ – експерт підкаже.
2923