Зміни у формах бюджетної звітності

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
У п’ятницю, 12.01.2024, набрали чинності зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов'язкового державного соціального і пенсійного страхування.

форми бюджетної звітності

ПСП-2025: з’ясували, хто отримає більше та як розрахувати

Мінфін затвердив нову форму Звіту про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень (форма № 4-2д, № 4-2м).

У Звіті про заборгованість за бюджетними коштами (форма № 7д, № 7м) вилучили примітку, яка дозволяла не заповнювати рядки з 400 по 580 у місячному звіті. Відтепер ці рядки потрібно заповнювати у всіх формах – місячній, квартальній, річній.

Також уточнили коло осіб, які можуть підписати цей звіт:

  • керівник (уповноважена посадова особа);
  • головний бухгалтер (спеціаліст, на якого покладено виконання обов’язків бухгалтерської служби.

Накази Мінфіну від 15.11.2023 № 632 та від 05.12.2023 № 671, якими затверджені зміни, набрали чинності 12.01.2024.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
151938

Електронна декларація – заповнення

Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
82660

Електронна декларація: форма та терміни подання

Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
106077

Виправлення помилок поточного періоду

Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.
9510

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді