Для тих, кого ми любимо та цінуємо: знижки на курси Вищої школи Головбуха

Обирайте Всеукраїнську професійну сертифікацію бухгалтерів – 2024 та отримайте сертифікат Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого!

знижки на курсах Вищої Школи Головбуха

Ми дякуємо вам за сміливість, що працюєте тут і сьогодні. Дуже хочемо, щоб наші читачі та передплатники змогли дозволити собі більше та підвищували свою майстерність на курсах Вищої школи Головбуха. Адже зараз і до кінця лютого діє знижка в 20% на програму Всеукраїнської професійної сертифікації бухгалтерів-2024.

Погодьтесь, це дуже вигідна пропозиція!

Переваги Вищої Школи Головбуха

Навчання у Вищій школі Головбуха відбувається дистанційно. Не потрібно їздити на заняття, відвідувати лекції або семінари. Вища школа Головбуха працює 7 днів на тиждень та 24 години на добу – навіть у вихідні та святкові дні.

За підсумками навчання ви отримаєте сертифікат від ВНЗ IV рівня акредитації – Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

всеукраїнська професійна сертифікація бухгалтерів

ОТРИМАЙТЕ ЗРАЗОК СВОГО ІМЕННОГО СЕРТИФІКАТУ

Програма Всеукраїнської професійної сертифікації бухгалтерів – 2024

  • Модуль 1. Ревізії фінансово-господарської діяльності установи
  • Модуль 2. Облік активів та зобов’язань за нацстандартами
  • Модуль 3. Облік натуральних надходжень
  • Модуль 4. Інвентаризація майна, активів і зобов'язань
  • Модуль 5. Звітність

СКАЧАТИ ПОВНУ ПРОГРАМУ

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Доплати бюджетникам – 2024

Посадові оклади в бюджетних установах нині не великі. Однак збільшити заробіток працівників дають змогу інші виплати, як-то доплати, надбавки, премії. Саме про стимулюючі доплати і надбавки в бюджетних установах 2024 поговоримо докладно.
28773

Е-лікарняний: інструкція для бухгалтера 2024

Що треба знати про терміни оформлення та виплати допомоги з тимчасової непрацездатності та з вагітності та пологів на основі е-лікарняних – ці та інші пов’язані питання у даному огляді про електронні листки непрацездатності.
22417

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді