Атестація робочих місць для осіб з інвалідністю: особливості процедури

Статтею 1 Закону №2961 зазначено, що робоче місце особи з інвалідністю – місце або виробнича ділянка постійного або тимчасового знаходження особи у процесі трудової діяльності на підприємствах, в установах і організаціях.

Калькулятор середньооблікової чисельності штатних працівників

Атестація робочих місць для осіб з інвалідністю: особливості процедури

Тобто будь-яке робоче місце, на яке за трудовим договором прийнято особу з інвалідністю, може бути робочим місцем особи з інвалідністю. Після звільнення зазначеної особи робоче місце перестає бути робочим місцем особи з інвалідністю.

Чинним законодавством не передбачено окремого порядку атестації робочого місця особи з інвалідністю за умовами праці. Атестацію слід проводити відповідно до вимог Порядку проведення атестації робочих місць за умовами праці, затвердженого постановою КМУ № 442.

За матеріалами Держпраці

Атестація робочих місць для осіб з інвалідністю: особливості процедури
ІРИНА ПЕТРУСЕНКО,експерт Експертус Головбух
Сума авансу має бути не менша за оплату фактично відпрацьованого часу. Платити більше — небезпечно. Пояснимо коли та чому

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Бронювання працівників – зміни з 01.12.2024

15 листопада Уряд оновив критерії бронювання та критерії для отримання критичності. Бронювання працівників підприємств із 1 грудня здійснюватимуть через Дію. Моніторинг підприємств та організацій здійснюватимуть щомісяця на відповідність всім критеріям критичності. Детальніше про зміни — у статті.
14270

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах

Матеріальна допомога на поховання в бюджетних установах не виплачується за кошти державного чи місцевого бюджету. Це забороняє підпункт «б» пункту 4 постанови КМУ від 30.08.2002 № 1298. А от допомогу на поховання як страхову виплату виплачує роботодавець за рахунок коштів, отриманих від ПФУ, за умови надання потрібних документів про смерть працівника чи члена його сім’ї.
9895

Гнучкий режим роботи

Гнучкий графік робочого часу може бути як тимчасовим, так і на постійній основі. Які особливості такого трудового розпорядку, як запровадити гнучкий режим роботи та вести облік робочого часу. Ці та інші пов’язані питання – у консультації.
13015

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді