⚡️ За яким алгоритмом заповнювати Податковий розрахунок з ЄСВ, ПДФО та ВЗ?⚡️
Відповідно до Порядку взяття на облік за основним місцем обліку юросіб у контролюючих органах здійснюється після:
- проведення державної реєстрації створення юрособи;
- присвоєння кодів за ЄДРПОУ.
- Підставою для взяття на облік юридичних осіб є надходження до контролюючого органу:
- відомостей з ЄДР про державну реєстрацію створення юридичної особи;
- відомостей з ЄДР про скасування державної реєстрації припинення юридичної особи;
- документів, визначених розд. IV Порядку № 1588 та поданих юридичною особою.
Для взяття на облік платник податків, який обслуговувався централізованою бухгалтерією та прийняв рішення про самостійну сплату податків, подає до контролюючого органу заяву за формою № 1-ОПП та пред’являє документ, що підтверджує державну реєстрацію.
Взяття на облік проводиться у день отримання відомостей з ЄДР, наданих згідно із Законом № 755, чи заяви від платника податків та здійснюється за датою внесення даних до Єдиного банку даних юридичних осіб за номером, який відповідає порядковому номеру реєстрації відповідних відомостей чи заяви платника податків у журналі за формою № 2-ОПП.
Взяття на облік юридичних осіб, відомості щодо яких містяться в ЄДР, як платників податків і зборів у контролюючих органах підтверджується відомостями, оприлюдненими на порталі електронних сервісів відповідно до Закону № 755.
У разі взяття на облік як платників юридичних осіб, для яких законом установлені особливості їх державної реєстрації та відомості щодо яких не містяться в ЄДР, контролюючий орган за основним місцем обліку формує довідку про взяття на облік платника податків, відомості щодо якого не підлягають включенню до ЄДР, за формою № 34-ОПП.
Така довідка надсилається платнику податків не пізніше наступного робочого дня з дня взяття на облік.
За матеріалами ДПС
УВАГА!
Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.