Зустрічаймо весну разом! Весняні подарунки для передплатників!

Оформлюйте передплату на електронні журнали «Головбух Бюджет», «Головбух Праця та Зарплата» та отримайте подарунковий сертифікат Rozetka!

подарунки для передплатників Головбух Бюджет

ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ

Шановні читачі та передплатники! Зустрічаймо перший день весни разом з приємними новинами та весняним настроєм. Адже саме зараз передплата на е-журнали для професіоналів «Головбух Бюджет» й «Головбух Праця та Зарплата» доступна на особливих умовах:

оформлюйте передплату та забирайте подарунковий сертифікат Rozetka!

Передплатіть е-журнали для бюджетників та зустрічайте весну разом з нами! Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

акційна передплата журналів для бухгалтерів

Весняні дива для бухгалтерів! Оформлюйте передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»платіть за 10 місяців, а користуйтеся цілий рік!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20.

Статті за темою

Усі статті за темою

Скорочення працівників

Алгоритм скорочення працівників під час карантину й не тільки розглянемо у даній консультації.
8051

Облікова політика бюджетної установи

Кожен бухгалтер хоче мати ідеальну облікову політику. Що таке облікова політика, які має складові, як погоджувати та змінювати її – звіртесь з експертом.
12383

Що робити, коли ревізори вважають незаконною передплату бухгалтерського видання

Отримайте поради від колишнього ревізора: ☑️ Як проаналізувати претензії? ☑️ Які аргументи підготувати? ☑️ Як надати письмове пояснення? 📝 Скачайте зразок пояснення ревізорам.
4658

Акт звірки розрахунків: готовий зразок

Звіряти стан розрахунків з дебіторами – обов’язок установи. Та як зафіксувати результати звірки правильно? Пропонуємо готовий Акт звірки розрахунків – зразок.
30185

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді