Керівники бюджетних установ зазвичай намагаються знайти додаткові кошти аби наповнити бюджет: здають в оренду приміщення, надають платні послуги, отримують благодійну допомогу тощо. Такі надходження — власні надходження бюджетних установ, які перевіряють ревізори. Тож аби за наслідками ревізії керівнику та головному бухгалтеру не відшкодовувати недоотримані бюджетом кошти з власної кишені, дізнайтеся, як ревізори перевіряють власні надходження бюджетних установ, ознайомтеся з порушеннями які допустили ваші колеги.
Статті за темою
Усі статті за темоюЗустрічна звірка під час ревізії: обов’язки бухгалтера, ризики та захист прав
До вашої установи прийшли з ревізією і проводять зустрічну звірку? Пояснюємо, кого і як перевіряють, які документи готувати, як діяти бухгалтеру та керівнику, і як захистити свої права.
6041
Акт ревізії 2025: що робити з висновками ревізорів
Що таке акт ревізії, як його читати та на що звертати увагу, які документи надати ревізорам? Як правильно написати пояснення та як діяти, коли не згодні з висновками ревізорів — далі у статті
33479
Товарно-транспортна накладна: бланк та зразок заповнення 2025
Товарно-транспортна накладна – це належне оформлення процесу транспортування ТМЦ в усіх його учасників. Вона необхідна і для бухобліку, і для контролю перевезення. У статті знайдете актуальний бланк ТТН 2025, зразок заповнення та поради щодо виправлення помилок у документі.
192336
Як розпорядник бюджетних коштів відповідає за помилки одержувача
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
23709
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах
Оплата комунальних послуг в бюджетних установах — як ревізори виявляють порушення
16670