Через округлення не співпадають показники: як заповнювати Розрахунок та Додаток 1

Блок під заголовком новини 1 Підпишіться на Telegram-канал Головбух Бюджет. Новини! Тримаємо руку на пульсі усіх змін без паніки та зайвої води

Податківці категорії ЗІР пояснили яку суму ЄВ необхідно зазначати в рядку 3 розд. І Розрахунку, якщо за рахунок округлень розраховані показники не відповідають підсумковим значенням Додатка 1 до Розрахунку.

Через округлення не співпадають показники: як заповнювати розрахунок та Додаток 1

Грошові суми в додатках до Податкового розрахунку заповнюються в гривнях з копійками.

При цьому, зазначені суми округлюються до двох десяткових знаків за загальновстановленими правилами.

Показники в рядку 3 розд. І Розрахунку формуються в «автоматичному режимі» за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення шляхом експорту підсумкових значень із додатка 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» до Розрахунку.

При цьому суми єдиного внеску, які необхідно перераховувати працедавцю, повинні відповідати сумам, які відображені у рядку 7 (у розрізі місяців ) або рядку 8 (за звітний квартал) розд. І Розрахунку.

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Призупинення дії трудового договору: що в Податковому розрахунку

Призупинення трудових відносин як альтернатива відпустці за власний рахунок з’явилася під час дії воєнного стану. Чи зазначати в Додатку Д5 реквізити наказу про призупинення дії трудового договору, як заповнити при цьому Додатки Д1 та 4ДФ, — дізнаєтеся з цього огляду
21419

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52593

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
158999

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
37665

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді