Через округлення не співпадають показники: як заповнювати Розрахунок та Додаток 1

Податківці категорії ЗІР пояснили яку суму ЄВ необхідно зазначати в рядку 3 розд. І Розрахунку, якщо за рахунок округлень розраховані показники не відповідають підсумковим значенням Додатка 1 до Розрахунку.

Через округлення не співпадають показники: як заповнювати розрахунок та Додаток 1

Грошові суми в додатках до Податкового розрахунку заповнюються в гривнях з копійками.

При цьому, зазначені суми округлюються до двох десяткових знаків за загальновстановленими правилами.

Показники в рядку 3 розд. І Розрахунку формуються в «автоматичному режимі» за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення шляхом експорту підсумкових значень із додатка 1 «Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам» до Розрахунку.

При цьому суми єдиного внеску, які необхідно перераховувати працедавцю, повинні відповідати сумам, які відображені у рядку 7 (у розрізі місяців ) або рядку 8 (за звітний квартал) розд. І Розрахунку.

За матеріалами ЗІР

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Плата за землю: приклад заповнення декларації

Землекористувачі чи орендарі земельних ділянок мають подавати до ДПС звітність з плати за землю – податкову декларацію. Податкова декларація з плати за землю – покрокова інструкція заповнення й зразок. Також знайдете про застосування звільнення від плати за землю під час війни та його декларування.
47676

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді