Що пропонують запровадити на Порталі Дія

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Мінцифри оприлюднило проєкт постанови КМУ «Про внесення змін до Положення про Єдиний державний вебпортал електронних послуг».

зміни на порталі дія

Пошук по Класифікатору професій

Через Портал Дія Мінцифри пропонує впровадити:

  • доступ користувача до функціональних можливостей електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ);
  • створення, перегляд, обмін медичною та іншою інформацією про користувача або особу, законним представником якої він є, в електронній формі з центральною базою даних ЕСОЗ (у разі підключення до центральної бази даних ЕСОЗ);
  • використання технологій штучного інтелекту, зокрема при отриманні інформаційної підтримки щодо порядку користування Порталом Дія.

Окрім цього уточнили, що адміністративний збір за надання публічних (електронних публічних) послуг, зокрема комплексних електронних публічних послуг, наданих в автоматичному режимі, штрафи за адміністративні правопорушення, державне мито, інші платежі, розрахунки під час їх отримання та надання благодійних внесків через Портал Дія сплачуватимуть з використанням платіжних систем державних банків, які відповідають технічним вимогам, визначеним технічним адміністратором.

Пропозиції та зауваження до проєкту Мінцифри прийматиме до 22.05.2024 на електронну скриньку (e-mail): [email protected].

акція на передплату журналів для бухгалтерів

Скористайтеся гарною нагодою та отримайте знижки на передплату на журнали «Головбух Бюджет» та «Головбух Праця та Зарплата»!

Замовляйте в редакції за номером 0 800 21 12 20

Статті за темою

Усі статті за темою

Сумісники у Розрахунку з ПДФО та ЄСВ

Уклали трудовий договір із сумісником: за якими правилами відобразити в Додатках Д5 та Д1, коли донараховувати ЄСВ до мінімальної бази, як показати нараховані доходи в Додатку Д4/4ДФ до Розрахунку.
54499

Відпустка без збереження заробітної плати

Бувають обставини, коли відпустка без збереження заробітної плати – інколи єдиний вихід для працівника та роботодавця. Розглянемо, кому надається відпустка без збереження заробітної плати під час воєнного стану та якої тривалості.
86349

Акт виконаних робіт – зразок

⭐️Установа, яка отримує від сторонньої юридичної особи роботи чи послуги, має їх належно оформити первинним документом. Таким документом є акт виконаних робіт або ж акт наданих послуг. ⭐️ Розповімо, як його правильно оформити, і наведемо зразок.
228611

Виплата матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Допомога на оздоровлення є додатковим бонусом для тих, хто працює в бюджетній сфері. Умови її виплати в кожній галузі різняться. Має свої особливості і виплата допомоги на оздоровлення державним службовцям.
71419

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді