Як виплачувати одноразову винагороду за виконання бойових (спеціальних) завдань

Автор
консультант з обліку та оподаткування, Київ
Учора, 05.06.2024, набрали чинності зміни до Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям ЗСУ та деяким іншим особам (далі – Порядок).

винагорода за виконання бойових завдань

Бронювання працівників: Мін­еко­но­міки роз’яснює зміни

Порядок доповнили новим розділом, який врегульовує особливості виплати одноразової винагороди у розмірі 70000 грн згідно з постановою КМУ «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім’ям під час дії воєнного стану» від 28.02.2022 № 168.

Її нараховують за кожні 30 днів (сумарно обчислених) виконання бойових (спеціальних) завдань:

  • під час ведення бойових (спеціальних) дій на лінії бойового зіткнення з противником на відстані виконання бойових (спеціальних) завдань військовою частиною (підрозділом, зокрема зведеним) першого ешелону оборони або наступу (контрнаступу, контратаки) до ротного опорного пункту включно;
  • на тимчасово окупованій рф території України;
  • на території між позиціями сил оборони та позиціями військ держави-агресора в районах ведення воєнних (бойових) дій;
  • на території противника.

Одним днем вважається період (з 00 годин до 24 години календарної доби), протягом якого військовослужбовець залучався до виконання завдань, незалежно від кількості та тривалості таких залучень за добу.

Уточнили які документи є підставою для підтвердження виконання бойових (спеціальних) завдань, видачі наказу про виплату цієї винагороди.

Наказ Міноборони від 21.05.2024 № 339, яким затверджені новації, набрав чинності 05.06.2024, однак застосовувати їх потрібно з 01.04.2024.

відпустка на дітей заява

Статті за темою

Усі статті за темою

Зарплата працівників вищої освіти 2024

Зарплата викладачів 2024: тарифна сітка на 2024 рік з окладами працівників освіти ➤ інші схеми посадових окладів викладачів ➤ доплати і надбавки ➤ погодинна оплата праці працівників вищої освіти➤ приклади нарахування зарплати викладачам
242363

Оплата електронного лікарняного в бюджетній установі: алгоритм

Розглянемо, як здійснюється оплата е-лікарняного за рахунок роботодавця і які основні моменти потрібно врахувати бухгалтеру, якщо оплата лікарняного здійснюється в межах перших 5 днів тимчасової непрацездатності.
12702

Зразок наказу про преміювання працівників

За успішне виконання роботи працівник може отримати від установи заохочення у вигляді премії. Підставою для її нарахування є наказ керівника. Для вас — зразок наказу про преміювання працівників.
232395

Доплата до мінімальної заробітної плати 2024

Зарплата вийшла менша від мінімалки – у більшості випадків необхідно її «дотягувати» шляхом доплати до мінімальної заробітної плати. Однак не все так просто, адже є надурочні, нічні, різні доплати і надбавки, лікарняні та відпускні. Як з цим розібратися – у консультації.
98803

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах

Надбавки до заробітної плати в бюджетних установах – звична справа. Розповімо докладно про види надбавок, умови встановлення надбавок, розміри надбавок окремим категоріям працівників бюджетних установ.
92918

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді