Кабмін ухвалив зміни до Положення про прикордонний режим з метою приведення його у відповідність до Закону України N3633-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань проходження військової служби, мобілізації та військового обліку».

Бронювання працівників: Мінекономіки роз’яснює зміни
Ухвалена постанова вносить зміни до Положення про прикордонний режим для належної реалізації чинного українського законодавства.
Зокрема, яке зобов’язує громадян України чоловічої статі віком від 18 до 60 років у період проведення мобілізації (крім цільової) та/або протягом дії воєнного стану:
- мати при собі військово-обліковий документ (у паперовій або електронній формі);
- а також пред’являти його за вимогою представника Державної прикордонної служби України у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі.
Нагадаємо, як отримати військовий квиток в Дії.
Джерело: офіційний сайт КМУ
Експерт підкаже, як вести військовий облік жінок на підприємстві або в установі. Поговоримо про законодавчі норми та роз'яснимо, як впоратися з новими обсягами роботи і не порушити закон.
Кабінет Міністрів України «спростив» порядок призначення та виплати одноразової грошової допомоги в разі загибелі (смерті) або інвалідності військовослужбовців.
Сім'я військового, який загинув, захищаючи Батьківщину, має право отримати компенсацію — одноразову грошову допомогу (ОГД) у розмірі 15 мільйонів гривень. Але ряд особливостей значно ускладнює отримання допомоги.