Щоб удосконалити сервісне обслуговування платників, ДФС працює над можливістю їх дистанційного обслуговування та впроваджує нові електронні сервіси.
Утім, ще багато платників особисто відвідують Центри обслуговування платників (ЦОП). На сьогодні функціонує 471 ЦОП, створені на базі податкових інспекцій територіальних органів ДФС.
Щоб удосконалити роботу ЦОП, ДФС встановила режим роботи ЦОП органів ДФС:
- з понеділка по четвер з 9-00 до 18-00;
- у п’ятницю — з 9-00 до 16-45.
Установи та організації також можуть скористатися зручними електронними сервісами, які запровадила ДФС.
ІТС «Електронний кабінет» у режимі 24/7 надає:
- безкоштовні послуги, частину з яких можна отримати без електронної ідентифікації користувача;
- послуги без відвідування ЦОП;
- змогу отримати у режимі реального часу доступ до інформації з реєстрів та електронних систем ДФС.
За інформацією ГУ ДФС у Вінницькій області
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.