У п’ятницю, 25.10.2024, набрали чинності зміни до додатків 1 і 2 до форми Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
Калькулятор штрафів
Зміни стосуються визначення коду типу об’єкта нерухомості за національним класифікатором у графі 2 додатків 1 і 2 до Податкової декларації з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки.
З 01.01.2024 набрав чинності новий національний класифікатор НК 018:2023 «Класифікатор будівель і споруд», затверджений наказом Мінекономіки від 16.05.2023 № 3573. Саме за цим класифікатором потрібно зазначати код типу об’єкта нерухомості у графі 2 додатків 1 і 2 до Податкової декларації.
Окрім цього, у формах додатків 1 і 2 стало доступно для заповнення інформації у комірки у рядку 2.0 за графами/стовпчиками:
Наказ Мінфіну від 09.09.2024 № 431, яким внесені зміни, набрав чинності 25.10.2024.
Розрахунок коригування дає змогу внести зміни до вже зареєстрованої податкової накладної. У консультації знайдете бланк розрахунку коригування 2024 та приклади його заповнення.
Як відобразити декретні виплати у Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних – у даній консультації
Органи місцевого самоврядування теж є платниками податків. Які саме податки вони сплачують так як показати в обліку нарахування податкових зобов’язань з податків і зборів та їхнє погашення ОМС, якими є бухгалтерські проведення по нарахуванню та погашенню податкових зобов’язань – у даному огляді.
Під час заповнення додатку 4ДФ до Податкового розрахунку з ПДФО та ЄСВ (далі – додаток 4ДФ) використовуємо ознаки доходу. Актуальний довідник ознак доходів та коментар про зміни – у статті.
У роботодавців може виникати чимало нетипових робочих ситуацій: неявка працівників на роботу, мобілізація, простій, відпустка «за свій рахунок» та призупинення дії трудових договорів. Як у таких випадках правильно заповнити зарплатну звітність.