Хто має право доступу до приватної частини Електронного кабінету?

ДПС нагадує, що доступ до даних підприємств, установ, організацій в приватній частині Електронного кабінету дозволена декільком категоріям користувачів.

 Хто має право доступу до приватної частини Електронного кабінету?

А саме:

  • посадові особи, які за даними ЄДР є керівниками підприємств, установ, організацій;
  • засновники та посадові особи, які за даними ЄДР мають право підпису від імені підприємств, установ, організацій;
  • головні бухгалтери (бухгалтери), які за даними ДПС мають право підпису від імені підприємств, установ, організацій;
  • посадові особи підприємств, установ, організацій, яким надано право підпису окремих категорій документів (податкових накладних тощо).

Керівник платника податків визначає, змінює перелік уповноважених осіб платника податків, які наділяються правом підписання, подання, отримання ними документів та інформації через електронний кабінет від імені платника податків, та визначає їхні повноваження.

Зміни щодо керівника юридичної особи та інших осіб, які можуть вчиняти дії від імені юридичної особи вносяться контролюючими органами до Єдиного банку даних юридичних осіб на підставі відомостей з Єдиного державного реєстру, а щодо зміни особи, відповідальної за ведення бухгалтерського та/або податкового обліку юридичної особи – на підставі заяви за формою № 1-ОПП.

Джерело: ІПК ДПС від 16.06.2021 р. № 2460/ІПК/99-00-12-02-04-06

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Форма 20-ОПП: алгоритм та зразок заповнення

У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
52482

Декретні в Податковому розрахунку: зразки

Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
158338

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
37352

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді