Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2025 рік містить перелік форм звітності, анкет, інших статистичних формулярів, необхідних для проведення державних статистичних спостережень.
Держстат наказом від 08.11.2024 № 265 затвердив Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2025 рік. Його розробили відповідно до плану державних статистичних спостережень на 2025 рік, затвердженого розпорядженням КМУ від 15.10.2024 №1003-р, щоб забезпечити доступність, гласність і відкритість інформації щодо державних статистичних спостережень.
Табель містить перелік форм державних статистичних спостережень: форм звітності, анкет, інших статистичних формулярів, необхідних для проведення державних статистичних спостережень (далі – форма).
До табеля не включили форми звітності державних органів (крім органів державної статистики) та органів місцевого самоврядування, інших юридичних осіб, що займаються діяльністю, пов’язаною із збиранням та використанням адміністративних даних.
Перелік форм структурований відповідно до плану. За кожною формою, згідно з наказом про її затвердження, наводиться її найменування, індекс і періодичність, вказано, хто та в які строки повинен її подати.
Нагадаємо, Держстат також оприлюднив раніше:
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.
Виправлення помилок поточного періоду – завдання для бухгалтера, який також виправляє помилки у бухобліку та фінзвітності. Розглянемо способи та приклади виправлення помилок у фінзвітності.