Як з 7 листопада отримати нову довідку про відсутність заборгованості?

Мінфін наказом від 03.09.2018 № 733 затвердив Порядок надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи. Наказ набирає чинності 07.11.2018.

Для отримання довідки установа має подати відповідну заяву (на вибір):

  • у паперовій формі — до державної податкової інспекції за основним місцем обліку установи або до відповідного контролюючого органу, уповноваженого здійснювати погашення податкового боргу (далі — уповноважений орган);
  • в електронній формі — на адресу уповноваженого органу через приватну частину електронного кабінету.

У заяві установа вказує у якій формі (паперовій або електронній), вона бажає отримати довідку.

Уповноважений орган готує довідку або відмову у наданні довідки протягом 5 робочих днів з дня, наступного за днем отримання заяви, і надає її безоплатно.

Строк дії довідки становить 10 календарних днів з дати її формування.

За інформацією ГУ ДФС у Донецькій області

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Додаток 4ДФ до податкового розрахунку: заповнення та приклади

Податковий агент зобов’язаний показати нараховані та виплачені доходи фізособам у звітності. Для цього призначений додаток 4ДФ. Скористайтеся рекомендаціями експерта, та застосуйте 7 зразків, щоб швидко та правильно заповнити додаток із першого разу.
34395

ЄСВ 2025: ставка, сплата, звітність

ЄСВ у 2025 році становить 22% для працівників без інвалідності. У статті поговоримо про мінімальний ЄСВ 2025 та максимальний розмір єдиного соціального внеску.
13018

Рахунки ЄСВ 2025

Реквізити рахунків для сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування не змінювались з 2021 року. Бухгалтер, який перераховує ЄСВ, має знати які є види рахунків та коли їх використовувати, де завжди будуть актуальні реквізити рахунків, як правильно заповнювати призначення платежу у платіжній інструкції та що робити, якщо ЄСВ сплатили на інший рахунок (для зарахування зарплатних податків – ПДФО/військового збору).
6701

Земельний податок: сплата, пільги, декларація

Плата за землю – це місцевий податок, який має дві форми. Перша – орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності. Друга – земельний податок, який справляється за земельні ділянки іншої власності, наприклад приватної. Розглянемо розмір та правила плати за землю у 2025 році
111424

Транспортний податок 2025: ставка, облік, декларація

Транспортний податок у 2025 році: дивіться перелік легкових автомобілів, які підлягають оподаткуванню. Коли, скільки та за які автомобілі потрібно сплачувати транспортний податок 2025 – у статті
22398

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді