Податківці нагадують, що на офіційному веб-порталі ДФС працює електронний онлайн-сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера».
За допомогою нього установа має змогу перевірити інформацію про наявність податкового боргу у свого контрагента, яка зібрана в цілому по Україні (як за основним, так і за неосновним місцем обліку платника податку).
Для перевірки установа має ввести код ЄДРПОУ контрагента або точну назву. Система повідомить про результати пошуку по ряду баз даних, доступних для публічного використання.
Інформацію на веб-порталі про стан розрахунків платників податків з бюджетом (про наявність заборгованості) податківці оновлюють щоденно, крім вихідних та святкових днів, після розрахунку зведених показників в центральній базі даних за результатами попереднього банківського дня.
Меню «Стан розрахунків з бюджетом» приватної частини (особистого кабінету) Електронного кабінету надає установі доступ до своїх особових рахунків із сплати податків, зборів та інших платежів. Доступ можливий виключно з використанням ЕЦП, що сертифікований у будь-якому акредитованому центрі сертифікації ключів.
За інформацією ГУ ДФС у Запорізькій області
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.