Із 07.11.2018 набирає чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги» від 05.10.2017 № 2155-VIII (далі — Закон № 2155).
Стаття 22 Закону № 2155, зокрема, регламентує, що надавачі довірчих послуг:
- формують та видають кваліфікований сертифікат відкритого ключа виключно за умови ідентифікації особи, ідентифікаційні дані якої містить кваліфікований сертифікат відкритого ключа;
- ідентифікують фізичну особу, яка отримує послугу формування кваліфікованого сертифіката відкритого ключа, за умови її особистої присутності за паспортом громадянина України або за іншими документами, які посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи.
Відтак із 07.11.2018 оформити кваліфіковані сертифікати відкритих ключів за довіреністю (у т. ч. посвідченою нотаріально) буде неможливо.
За інформацією ГУ ДФС у Кіровоградській області
У 2025 році подавайте форму №20-ОПП за новим бланком, який діє з 25 листопада 2024 року. У статті знайдете актуальний бланк, зразок заповнення, а також всю необхідну інформацію про заяву за формою 20-ОПП.
Як відобразити декретні виплати у місячному Податковому розрахунку сум доходу, ЄСВ, ПДФО та ВЗ, приклад розрахунку декретних та зразки заповнення Додатків Д1, Д5 і 4ДФ для декретних — у даній консультації
Детальний алгоритм заповнення оновленої електронної декларації – у статті. Розділ за розділом без помилок разом із порадами від експерта.
Подання електронної декларації – обов’язок держслужбовців, службовців органів місцевого самоврядування, а також інших осіб, які виконують державні, адміністративні, організаційно-розпорядчі функції в бюджетних установах. Про нову форму декларації, яка діє з 11.10.2024 року та штрафи за недостовірні відомості – у консультації експерта.
Підкажемо, як скласти розрахунок з рентної плати за спеціальне використання води, аби уникнути можливих помилок. Скачайте наш приклад заповнення декларації з рентної плати.