Податківці роз’яснюють, що податковим номером платника податків є:
- код за Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України — для юридичних осіб та їх відокремлених підрозділів (резидентів та нерезидентів);
- реєстраційний номер облікової картки платника податків — фізичної особи, крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовились від того, аби його прийняти, та повідомили про це податкову і мають відмітку у паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта;
- реєстраційний (обліковий) номер платника податків, який надає контролюючий орган, платникам, визначеним у пункті 2.4 розділу ІІ Порядку обліку платників податків і зборів, затвердженого наказом Мінфіну від 09.12.2011 № 1588 (управителі майна, інвестори, виконавці проектів, тощо).
Податковий номер платника податків містять всі видані державними органами свідоцтва, довідки, інші документи або повідомлення, а також всі податкові декларації (розрахунки, звіти), документи на сплату податків і зборів, фінансові документи платників податків, тощо.
За інформацією ГУ ДФС у Львівській області
Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.