УВАГА! ФФСУ починає публікувати плани перевірок на IV квартал 2021 року

Фонд соціального страхування України почав публікувати на сайтах регіональних управлінь план–графіки проведення документальних планових перевірок страхувальників по управлінням виконавчої дирекції Фонду у областях на ІV квартал 2021 року.

 УВАГА! ФФСУ починає публікувати плани перевірок на IV квартал 2021 року

Станом на 17 вересня, оприлюднили плани перевірок регіональні управління Фонду соцстраху у трьох областях:

Нагадуємо, ФСС під час карантину має право проводити перевірки, у зв’язку з тим, що фонд не включений до числа органів державного нагляду за Законом №877, тому мораторій на нього не поширюється.

Джерело: сайти регіональних управлінь ФССУ

УВАГА!

Бути у курсі подій та законодавчих оновлень стало ще легше! Підписуйтесь на наш Telegram або FB та читайте важливі новини від порталу "Бюджетник" першими.

вебінар про перевірки ревізорів

Статті за темою

Усі статті за темою

Приклади відрахувань із заробітної плати

Перш ніж виплатити працівникові зарплату, бухгалтер повинен відрахувати із неї податки. А ще можуть бути й аліменти та інші обов’язкові платежі. Усе про відрахування із заробітної плати — у статті.
341682

Електронна декларація – хто подає

Подання декларації – обов’язок посадовців бюджетних установ.❗️Хто має право не подавати електронну декларацію під час воєнного стану та які штрафи передбачено — у нашій консультації.
90434

Електронна декларація – заповнення

Антикорупційне декларування з початком кожного нового року поновлюється, є ще повідомлення про суттєві зміни в майновому стані, тож публікуємо детальну інструкцію з заповнення декларції. Експерт пояснює, що і в якому розділі слід зазначати.
66169

Облік витрат за договорами надання послуг в ОМС

Надання й отримання послуг – це повсякденність будь-якої бюджетної установи. Не виняток і органи місцевого самоврядування (ОМС). Як обліковувати витрати на послуги, зокрема за цивільно-правовими договорами – у даному огляді.
3511

Документальне оформлення підсумованого обліку робочого часу

Досить поширені ситуації, коли з огляду на режим роботи та процеси в установі неможливо встановити звичайний 8-годинний робочий час. У цьому випадку на допомогу приходить підсумований облік робочого часу. Що це означає, де застосовується та як правильно здійснити документальне оформлення – читайте далі у статті.
13878

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді