Новий сервіс ДФС: отримайте сертифікат відкритих ключів дистанційно

ДФС запровадила новий електронний сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом, який уже став доступний для клієнтів АЦСК ІДД ДФС (далі — Центр).

Відтепер клієнти Центру мають змогу самостійно, цілодобово, а головне — дистанційно за кілька хвилин отримати новий сертифікат, який буде чинним до 2 років. Тож клієнтам не потрібно витрачати свій час на особисте відвідування Центру.

Скачати реєстраційну картку за новою формою

Утім, скористатись електронним сервісом зможуть виключно клієнти Центру, якщо:

  • вони мають чинні сертифікати. Приміром, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів;
  • реєстраційні дані власника сертифікатів залишились без змін (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);
  • особистий ключ клієнта не скомпрометований, а пароль захисту до нього відомий лише його власнику.

Щоб скористатися новим сервісом, клієнт має завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1, яке розміщене у відповідному розділі веб-сайту Центру — https://acskidd.gov.ua.

Також для зручності клієнтів фахівці Центру розробили Відеоінструкцію про повторне формування сертифіката за електронним запитом, яку можна переглянути на офіційному веб-порталі ДФС.

За інформацією Прес-служби ДФС

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
287

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33598

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1574

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34678

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343049

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді