ДФС запровадила новий електронний сервіс Повторного формування сертифікатів за електронним запитом, який уже став доступний для клієнтів АЦСК ІДД ДФС (далі — Центр).
Відтепер клієнти Центру мають змогу самостійно, цілодобово, а головне — дистанційно за кілька хвилин отримати новий сертифікат, який буде чинним до 2 років. Тож клієнтам не потрібно витрачати свій час на особисте відвідування Центру.
Скачати реєстраційну картку за новою формою
Утім, скористатись електронним сервісом зможуть виключно клієнти Центру, якщо:
- вони мають чинні сертифікати. Приміром, до закінчення строку чинності сертифікатів залишилось декілька днів;
- реєстраційні дані власника сертифікатів залишились без змін (ПІБ, адреса реєстрації місця проживання, код ЄДРПОУ організації тощо);
- особистий ключ клієнта не скомпрометований, а пароль захисту до нього відомий лише його власнику.
Щоб скористатися новим сервісом, клієнт має завантажити та встановити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1, яке розміщене у відповідному розділі веб-сайту Центру — https://acskidd.gov.ua.
Також для зручності клієнтів фахівці Центру розробили Відеоінструкцію про повторне формування сертифіката за електронним запитом, яку можна переглянути на офіційному веб-порталі ДФС.
За інформацією Прес-служби ДФС
Місцеві бюджети — це основа фінансової автономії громад. У 2025 році принципи формування доходів і видатків залишаються стратегічно важливими. У статті пояснюємо, з чого складаються доходи місцевих бюджетів, як відбувається розподіл коштів та на що саме спрямовують видатки
Яких порушень найчастіше припускаються розпорядники та одержувачі бюджетних коштів? Чим може завершитися перевірка, якщо аудитори виявляють серйозні недоліки у використанні бюджетних ресурсів? У статті розповідаємо, які помилки притаманні одержувачу та чому це може стати головним болем розпорядника бюджетних коштів.
Місцеві бюджети з державного бюджету отримують трансферти на спільні цільові програми. Освітня субвенція – це один з таких трансфертів. Про умови її отримання та перелік витрат, на які можна витрачати кошти освітньої субвенції – у цьому огляді
Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2025 року та їхнього застосування — у цьому огляді
Кошторис – це головний плановий документ бюджетної установи. Без нього витрачання бюджетних коштів стає нецільовим. Тому складати кошторис бюджетної установи – важливий процес, за якого норми закону потрібно чітко дотримати, а всі витрати-доходи перерахувати.