Як скласти запит, аби отримати публічну інформацію від ДФС

Публічна інформація — це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Публічна інформація ДФС стає доступною завдяки:

1) систематичному та оперативному оприлюдненню інформації:

  • в офіційних друкованих виданнях;
  • на офіційному веб-порталі ДФС, субсайтах територіальних органів ДФС;
  • на єдиному державному веб-порталі відкритих даних;
  • на інформаційних стендах у приміщеннях органів ДФС;
  • будь-яким іншим способом;

2) відповідям на запити про надання інформації.

Запит на інформацію установа-запитувач може подати в усній чи письмовій формі, особисто або поштою, електронною поштою, факсом або по телефону.

Запит має містити:

  • ПІБ (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку (якщо такий є);
  • загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, з приводу якого запитувач зробив запит на інформацію, якщо йому це відомо;
  • підпис і дату, якщо запит на інформацію письмовий.

На вимогу запитувача на першому аркуші копії запиту отримувач проставляє відмітку про отримання цього запиту і цю ж копію повертає запитувачу.

Структурні підрозділи отримувача запиту, які володіють запитуваною інформацією, надають у визначені Законом строки достовірну, точну та повну інформацію за запитами.

Аби отримати інформацію від ДФС, установа може скористатися відповідною формою для подання запиту на отримання публічної інформації, якою володіють органи ДФС. Форму запиту можна отримати на офіційному субсайті у розділі "Публічна інформація" або ж заповнити Форму запиту в електронному вигляді.

За інформацією ГУ ДФС у Закарпатській області

передплата журнал для бухгалтерів

Статті за темою

Усі статті за темою

Державний бюджет 2025

Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт за № 12000 «Про Державний бюджет України на 2025 рік» враховуючи пропозиції комітету ВРУ з питань бюджету. Наразі документ готується на підпис. Після підписання главою держави та офіційного оприлюднення тексту закону, він набере чинності з 01.01.2025. У статті поговоримо про основні показники Держбюджету 2025.
751

Відшкодування комунальних послуг орендарями

Як розрахувати відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах? Скачайте Договір відшкодування комунальних послуг орендарями в бюджетних установах.
33636

Програмна класифікація видатків: обираємо назву бюджетної програми

У бюджетному процесі застосовують програмно-цільовий метод. Суть його полягає в управлінні коштами місцевого бюджету для досягнення конкретних результатів, цілей, вирішення проблем місцевої громади. При цьому оцінюють ефективність використання коштів місцевого бюджету на кожній стадії бюджетного процесу. Основним елементом цього методу є бюджетна програма.
1587

Реєстрація бюджетних зобов’язань: робочі ситуації

Реєстрація бюджетних зобов’язань: ➤ термін реєстрації ➤ підтвердні документи для реєстрації ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних зобов’язань ➤ зразок заповнення реєстру бюджетних фінансових зобов’язань.
34728

Коди економічної класифікації видатків бюджету: інструкція застосування

Мінфін регулярно оновлює інструкцію зі застосування КЕКВ. Це зумовлює проблеми в установах, адже вони планують видатки у кошторисах за старими КЕКВ, а проводити їх потрібно вже за новими. Актуальні коди економічної класифікації видатків бюджетних установ 2024 року та їх застосування – у цьому огляді.
343540

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді